O nas

W życiu wielu Mam przychodzi moment, w którym czas wrócić do pracy po urlopie związanym z urodzeniem i wychowaniem dziecka. Jak wybrać odpowiedni żłobek? Czy dziecko nie będzie miało problemu z adaptacją w nowym miejscu? Jak pogodzić wyzwania zawodowe z wychowaniem maluszka?

Czas poznać Bajkową Krainę. Kameralne, przyjazne i twórcze miejsce przeznaczone dla dzieci do trzeciego roku życia. Pomysłodawcami są dwie koleżanki, które kilka lat temu wymarzyły sobie to miejsce. Nasza kadra otacza dzieci  miłą, rodzinną  atmosferą a każde z nich jest  traktowane indywidualnie.

Wszystkie nasze działania pedagogiczne są dostosowane do możliwości naszych maluchów i ukierunkowane na rozwój ich ogromnego potencjału intelektualnego.

Gwarantujemy naszym wychowankom poczucie bezpieczeństwa i dajemy możliwość obcowania z rówieśnikami, co zapewnia właściwy rozwój emocjonalny. Państwa pociechy spędzą czas twórczo i przyjemnie, zdobywając nowe umiejętności oraz wiedzę poprzez zabawę. Dajemy dzieciom jak najwięcej radości i umożliwić wiarę we własne siły.

Żłobek funkcjonuje przez cały rok (z wyjątkiem dwutygodniowej przerwy wakacyjnej) od godziny 7:00 do 17:00.

W żłobku pracują opiekunowie z wykształceniem pedagogicznym, którzy zapewniają wszechstronny rozwój Państwa dzieci. Nasi pedagodzy pracują w oparciu o nowoczesne metody dydaktyczne, pomagają dzieciom w adaptacji i chętnie współpracują z rodzicami, aby ich wiedza o maluszkach była jeszcze pełniejsza. Zawsze chętnie służymy Państwu fachową poradą specjalistów, takich jak: logopeda, psycholog, pedagog. Oferujemy zdrową zbilansowaną dietę, którą w razie indywidualnych wymagań żywieniowych możemy dostosować dla Waszego dziecka.

Nasza placówka dysponuje dużą przestrzenią i pięknym ogrodem. Przestrzeń zapewnia maluszkom dużą swobodę i nieograniczone możliwości kreatywnej zabawy. Dysponujemy dużymi, jasnymi salami z wyjściami na taras.

Zarówno w ciepłe, jak i chłodniejsze dni na Wasze pociechy czeka piękny ogród, w którym mogą bawić się na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do poznania naszej Bajkowej Krainy, w której Maluchy czują się jak w domu!

Nasz zespół

Joanna Kuś

Właściciel, dyrektor w Baśniowej Krainie

Absolwentka pedagogiki. Z wykształcenia terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, oligofrenopedagog, terapeuta ręki. Wieloletnie doświadczenie zdobywała pracując jako pedagog terapeuta w niepublicznych przedszkolach, stowarzyszeniach na rzecz pomocy dzieciom.

W Baśniowej Krainie prowadzi nadzór pedagogiczny, tworząc autorskie warsztaty i programy dla dzieci. W pracy z dziećmi zachęca je do spontanicznego odkrywania świata. Współautorka programów rozwojowych dla rodziców. Razem z innymi specjalistami prowadzi blog Domek Terapeutyczny.

Prywatnie – mama Natalki.

Joanna Wasilewska-Kogut

Właściciel, logopeda, psycholog w Baśniowej Krainie

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Z wykształcenia psycholog i logopeda. Przebyła długą drogę edukacji w kilku dziedzinach zawodowych. Posiada wieloletnią praktykę w pracy z dziećmi. Doświadczenie zdobywała pracując w przedszkolach oraz własnym gabinecie.

Pasjonatka stosowania metod ruchowych i tanecznych do pracy z d/ziećmi. Autorka scenariuszy zabaw edukacyjnych i rozwojowych. W budowaniu i prowadzeniu zajęć towarzyszy jej perspektywa dziecka oraz podejście związane ze swobodą wyboru, wzajemnym szacunkiem i oparciem w relacji dziecko – dorosły. Zajęcia buduje i prowadzi inspirując się wieloma metodami, tworząc z tego innowacyjny program.

Prywatnie – mama Kacpra.

Zadzwoń do nas, zapytaj o szczegóły.